POWRÓT

W dniu 8 grudnia 2002 r,  godz. 1800

w  Hali Sportowej w Kędzierzynie-Koźlu,al. Jana Pawła II 29

TEATR RUCHU „OCELOT”

zaprezentował Wspaniałe Wielkie artystyczno-akrobatyczne show

oraz wystąpił z koncertem muzyki elektronicznej Bernhard Langberg.

relacja foto - Joachim Filusz

 
  Bernhard Langberg.
 
 
 
 
 
 
 

Grupa artystyczna „OCELOT”

Działalność:

„Ocelot” to polska grupa artystów, która działa od 1998. Pomysłodawcą powstania grupy i zarazem jej dyrektorem jest Bogdan Zając, reżyserem spektakli, choreografem, kierownikiem artystycznym – Julian Hasiej.

Przedstawienia „Ocelota” to artystyczno-akrobatyczne show, w których główny nacisk położono na połączenie sportu, akrobatyki i artystycznych pokazów w powietrzu, tańca oraz widowiska z muzyką.

            Po raz pierwszy, swe dwugodzinne widowisko grupa zaprezentowała w Berlinie podczas targów IFA ’99. Od tej chwili zespół gościł na scenach teatralnych, estradach, w namiotach cyrkowych, w halach widowiskowych wielu krajów Europy. Grupa występowała najczęściej w Niemczech i Austrii a ale także w Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych. Gromadziła również komplety widzów na scenach w Las Vegas.

 Widowisko:

            Grupa „Ocelot” prezentuje innowacyjne, interesujące widowisko na najwyższym poziomie artystycznym. Widowiska „Ocelota” skierowane są do szerokiej publiczności. „Ocelot” łączy profesjonalną sztukę artystyczną i prawie zapomnianą, teatralną formę cyrku, prezentuje swój własny, niezależny profil przy współudziale pantomimy i tańca.

            Przedstawienia Grupy „Ocelot” wzbudzają emocje i przyciągają widzów swym czarem. Wyjątkowość „Ocelota” to dynamiczne i pełne fantazji występy całej Grupy artystów. „Ocelot” umożliwia publiczności szczególną bliskość z artystami, wzmocniona otwartą atmosferą w czasie trwania przedstawienia oraz po jego zakończeniu.

Więcej informacji oraz zdjęcia: www.ocelot-foundation.com

 

Patronat medialny: Radio „Park”, „Gazeta Lokalna”

Sponsorzy: Petrochemia Blachownia S.A., Synteza S.A., PKO Bank Polski S.A., Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. 

*